Új zöld iskola

Indul a BPS Zala

Azt szeretnénk, ha 2024 szeptemberében egy új iskolával bővülne a BPS-ek száma. A zalai dombok között, falusi környezetben szeretnénk elindítani legújabb iskolánkat, a BPS Zalát.

Falusi iskola BPS-esen

Az elképzelés, hogy az iskolát körbevevő természet és a belső terek otthonossága, a sok játék, a vegyes korcsoportok adta lehetőségek egyaránt hozzájárulnak a vidám, kiegyensúlyozott gyermekkor megéléséhez, és lehetőséget adnak a tanév során rengeteg élményalapú ismeretszerzésre is. Egy mozgalmas, aktív, játékos, természetközeli helynek látjuk most a BPS Zalát.

Szeptemberben a tervek szerint 18 gyerekkel indulnak 1-6. évfolyamon, 8-10 fős csoportokkal. Már elindultak az ismerkedések, szervezik a nyílt napokat, elindult a tanárok keresése, vagyis az iskolacsinálás; az alapító csapat már gőzerővel dolgozik.

Az alapító csapat: Facskó Viktória,  Bartus Babett, Perecz Péter
Az alapító csapat: Facskó Viktória, Bartus Babett, Perecz Péter

Legfrissebb posztok